Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
69,85 € UAH 3.000 UAH
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година Километража Сила
Украина, Гнівань
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.790 €
Година 01/1979 Километража 2222 м/ч Сила
Украина
нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta нови комбајн за жито Massey Ferguson MF7370 Beta
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 8 м Висина за истовар 4.45 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 2356 м/ч
Година 2008 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.75 м
Година 2010 Километража 2600 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
14.200 US$ EUR ≈ 13.090 €
Година 01/1984 Километража 3600 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
10.999 US$ EUR ≈ 10.140 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 2.3 м³ Ширина на опфаќање 3.6 м Висина за истовар 3 м Работни часови на ротор 3480 м/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 02/1983 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м
Година 2017 Километража 1492 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Година 2009 Километража 4162 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.9 м Висина за истовар 4 м
Година 1989 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 2309 м/ч
Година 2004 Километража 3126 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274 комбајн за жито Massey Ferguson 7274
3
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2006 Километража 2238 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 2100 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2009 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
287.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 172 м/ч
Година 2020 Километража 320 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.455 €
Суспензија хидраулично Ширина на опфаќање 3.2 м
Година 1976 Километража Сила
Украина, Головине
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2003 Километража 2941 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.450 €
Година 01/1979 Километража 4450 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Година 01/1974 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се