Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Белорусија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито New Holland од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови комбајн за жито New Holland CR1090
1
Контактирајте го продавачот
925.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk

Други марки во делот "Комбајни за жито од Белорусија"

Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 4950 м/ч Сила
Белорусија, Марьина Горка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2000 Километража 2100 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
комбајн за жито John Deere S780 комбајн за жито John Deere S780
2
Контактирајте го продавачот
475.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража 395 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
460.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.430 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2001 Километража 6800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
255.000 US$ EUR ≈ 238.600 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Работни часови на ротор 2400 м/ч
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 81.410 €
Година 2013 Километража 2830 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.290 €
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Vyazovec
Контактирајте го продавачот
8.828 € BYN 30.900 BYN
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Островец, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
23.770 € BYN 83.190 BYN
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Пинск, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.790 €
Година 2005 Километража 2300 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
186.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 339 м/ч Брзина 27 км/ч
Година 2021 Километража 339 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
121.400 € BYN 425.000 BYN
Година 2008 Километража 6600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.500 €
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
17.140 € BYN 60.000 BYN
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
комбајн за жито Rostselmash Torum 770 комбајн за жито Rostselmash Torum 770
2
Контактирајте го продавачот
157.100 € BYN 550.000 BYN
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
19.710 € BYN 69.000 BYN
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.890 €
Година 2005 Километража 1523 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.790 €
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.840 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2010 Километража 2800 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 4900 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи