Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Данска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Комбајни за жито New Holland од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
комбајн за жито New Holland 1550S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито New Holland 13"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 32.040 € DKK 239.000 DKK
Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 2705 м/ч Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
153.431 €
Година 2014 Километража 1282 м/ч Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
аукција 19.170 € DKK 143.000 DKK
Година 1996 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
50.893 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 2633 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
аукција 16.960 € DKK 126.500 DKK
Капацитет на резервоар за зрна 8.1 м³
Година 1991 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 20.110 € DKK 150.000 DKK
Брзина 25 км/ч
Година 1991 Километража 3218 м/ч Сила
Данска, Fyn
комбајн за жито New Holland TX65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 4282 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF46
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland FX60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи