Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Комбајни за жито New Holland од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
279.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража 1165 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
комбајн за жито New Holland CX860 Moissonneuse Batteuse
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 4342 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2019 Километража 2790 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
114.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
243.500 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Километража 170 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи