Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Комбајни за жито New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.820 €
Година 1985 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 1986 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 1980 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 2410 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
178.000 €
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1996 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
435.000 €
Работни часови на ротор 717 м/ч
Година 2020 Километража 917 м/ч Сила
Германија, Kunde
комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus
3
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Ширина на опфаќање 7.32 м Работни часови на ротор 2500 м/ч
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 195 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Година 2007 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито New Holland cx 7.90 st5 zed allrad
1
Контактирајте го продавачот
289.950 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Работни часови на ротор 1870 м/ч
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Ширина на опфаќање 732.25 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 370 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
209.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.63 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 290 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
15.819 €
Година 1985 Километража 2053 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
188.725 €
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-84539 Ampfing
комбајн за жито New Holland cx 5.90 laterale
1
Контактирајте го продавачот
212.825 €
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се