Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Холандија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито New Holland од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1970 Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Bakel

Other makes in the section "Комбајни за жито од Холандија"

Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година Километража 4236 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 08/1986 Километража 5372 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 12/1989 Километража 3264 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 12/1990 Километража 6212 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година Километража 5566 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година Километража 5580 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година Километража 6823 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.6 м
Година 1976 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 1479 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 821 м/ч Сила
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 1979 Километража Сила
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
244.950 € Без ДДВ
Година 01/2019 Километража 1061 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи