Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Литванија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни за жито New Holland од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Ширина на опфаќање 8.5 м
Година 2023 Километража 174 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2011 Километража 2161 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Година 04/2019 Километража 1255 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
152.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1988 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 2076 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1371 м/ч Брзина 21 км/ч
Година 2013 Километража 2535 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
168.000 € Без ДДВ
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 02/2000 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се