Филтри -

Комбајни за жито New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Комбајни за жито New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
423.000 € PLN 1.850.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч Работни часови на ротор 150 м/ч
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 2415 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
70.880 € PLN 310.000 PLN
Година 2007 Километража 2654 м/ч Сила
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
38.640 € PLN 169.000 PLN
Година 2001 Километража 4215 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
109.700 € PLN 480.000 PLN
Година 2014 Километража 1583 м/ч Сила
Полска, Śrem
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
75.460 € PLN 330.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м Висина за истовар 4 м Капацитет 21 т/ч Работни часови на ротор 3200 м/ч Работна брзина 7 км/ч Брзина 28 км/ч
Година 2006 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
68.370 € PLN 299.000 PLN
Година 2008 Километража 3798 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
63.800 € PLN 279.000 PLN
Година 2007 Километража 3433 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
38.760 € PLN 169.500 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Ширина на опфаќање 6.09 м
Година 2008 Километража 2554 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
118.900 € PLN 519.900 PLN
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
220 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Grajewo
нови комбајн за жито New Holland TC5.90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
91.440 € PLN 399.900 PLN
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łańcut
Контактирајте го продавачот
35.440 € PLN 155.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 4500 м/ч Брзина 32 км/ч
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
42.300 € PLN 185.000 PLN
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
63.800 € PLN 279.000 PLN
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи