Филтри -

Комбајни за жито Sampo

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Комбајни за жито Sampo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
аукција 9.524 € SEK 111.000 SEK
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.945 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
2.462 € PLN 10.500 PLN
Година 1985 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
1.758 € PLN 7.500 PLN
Година 1979 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2013 Километража 1685 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 5400 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
нови комбајн за жито Sampo Comia C12 нови комбајн за жито Sampo Comia C12 нови комбајн за жито Sampo Comia C12
3
Контактирајте го продавачот
182.400 € PLN 778.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 10000 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4.2 м Брзина 25 км/ч
Година 12/2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Radymno
Контактирајте го продавачот
13.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 22 км/ч
Година 1980 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo 690
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 4.8 м Висина за истовар 3.4 м Брзина 26 км/ч
Година 2005 Километража 2950 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито Sampo 690
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито Sampo Sampo-Rosenlew 35
1
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Година Километража 1480 м/ч Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.340 €
Година 01/1989 Километража 1600 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се