Филтри -

Комбајни за жито Sampo од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Комбајни за жито Sampo од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.880 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.610 €
Година 1989 Километража 2000 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.909 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk

Други марки во делот "Комбајни за жито од Украина"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.700 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Висина за истовар 4.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 954 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1568 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
173.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 1369 м/ч Работна брзина 20 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1369 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
167.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1256 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
207.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2431 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
174.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1765 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1638 м/ч
Година 2012 Километража 1638 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
178.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 1888 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 1888 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 1869 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 2370 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
183.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 1236 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1182 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 55.010 €
Година 2004 Километража 2796 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 4.5 м Капацитет 400 т/ч Работни часови на ротор 4500 м/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2009 Километража 4400 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.540 €
Работни часови на ротор 3500 м/ч
Година 2005 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1759 м/ч
Година 2012 Километража 2650 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови на ротор 1461 м/ч
Година 2013 Километража 2128 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
215.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2018 Километража 2493 м/ч Сила
Украина, Lviv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи