Филтри -

Комбајни за жито од Бугарија

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

69 огласа: Комбајни за жито од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 07/2013 Километража 2351 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 09/2014 Километража 2183 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 06/2014 Километража 16777215 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 05/2016 Километража 1872 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 05/2011 Километража 2675 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Работни часови на ротор 2344 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража 2344 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 04/2016 Километража 1872 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 10/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 05/2013 Километража 2253 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 03/2011 Километража 2855 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 06/2017 Километража 1948 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Капацитет на резервоар за зрна 6.4 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1997 Километража 5632 м/ч Сила
Бугарија, Голямо Враново
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.8 м
Година 06/2019 Километража 970 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2023 Километража 80 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 2650 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се