Филтри -

Комбајни за жито од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни за жито од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.630 € CZK 1.499.000 CZK
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
302.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
272.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Všetaty

Огласи од други земји во делот "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
174.916 €
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 2158 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
15.820 €
Година 1985 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 1986 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.790 €
Работни часови на ротор 3500 м/ч
Година 2005 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1990 Километража 3416 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.681 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1989 Километража 4400 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
43.363 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 5160 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
46.621 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Година 1999 Километража 5670 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2006 Километража 6388 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2004 Километража 4815 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 1927 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
111.900 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 180 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 245 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Claas tucano 560 комбајн за жито Claas tucano 560 комбајн за жито Claas tucano 560
3
Контактирајте го продавачот
137.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.746 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 441 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се