Филтри -

Комбајни за жито од Хрватска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Комбајни за жито од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 04/2012 Километража 2265 м/ч Сила
Хрватска, Biljevec
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 1993 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
55.300 €
Брзина 30 км/ч
Година 2002 Километража Сила
Хрватска, Rovišće
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи