Филтри -

Комбајни за жито од Полска

Резултати од пребарување: 247 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

247 огласа: Комбајни за жито од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 2998 м/ч Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
76.600 € PLN 335.000 PLN
Година 2008 Километража 1215 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража 3650 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
217.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 410 м/ч
Година 2020 Километража 648 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
423.000 € PLN 1.850.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч Работни часови на ротор 150 м/ч
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
105.000 € PLN 459.000 PLN
Година 2012 Километража 2122 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 2415 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1989 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
1.029 € PLN 4.500 PLN
Година 1981 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 1450 м/ч
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 129 м/ч
Година 2023 Километража 203 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1984 Километража Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
70.880 € PLN 310.000 PLN
Година 2007 Километража 2654 м/ч Сила
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 1008 м/ч
Година 2017 Километража 1638 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
38.640 € PLN 169.000 PLN
Година 2001 Километража 4215 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
24.240 € PLN 106.000 PLN
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 1637 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 2946 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2441 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 2529 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1993 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 247 огласа
Прикажи