Филтри -

Комбајни за жито од Словачка

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Комбајни за жито од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 3748 м/ч Брзина 27 км/ч
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 10/2014 Километража 2736 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Брзина 25 км/ч
Година 1991 Километража 6500 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2604 м/ч
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 27 км/ч
Година 2002 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Работни часови на ротор 2450 м/ч
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2015 Километража 2700 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работни часови на ротор 1400 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 2500 м/ч Сила
Словачка, Bojná
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи