Филтри -

Комбајни Amity

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни Amity

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zolochiv

Other makes in the section "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.710 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Ширина на опфаќање 7.69 м Висина за истовар 4 м
Година 12/2002 Километража 3780 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 142.900 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2016 Километража 1973 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.550 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 2862 м³
Година 12/2002 Километража 2862 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.400 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2010 Километража 2618 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.300 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³
Година 12/2012 Километража 1643 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.610 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2007 Километража 3269 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
138.000 US$ EUR ≈ 127.300 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 1707 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.150 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8800 м³
Година 12/2004 Километража 4716 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
138.000 US$ EUR ≈ 127.300 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2012 Километража 3216 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.400 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2010 Километража 2748 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 77.460 €
Комбајн за жито
Година 12/2005 Километража 3780 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
108.000 US$ EUR ≈ 99.590 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2009 Километража 1945 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2014 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.300 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2012 Километража 2652 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.830 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2010 Километража 2792 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.100 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 2858 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.550 €
Комбајн за жито
Година 12/2003 Километража 3763 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.100 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 1590 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.400 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м
Година 12/2010 Километража 1512 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.100 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2013 Километража 1329 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 12/2012 Километража 3689 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.100 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.770 €
Комбајн за жито
Година 12/2004 Километража 3096 м/ч Сила
Украина, Саратський район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се