Филтри -

Комбајни Bizon

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни Bizon

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2000 Километража 2100 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка

Други марки во делот "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
245.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1178 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
187.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1234 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година Километража 2650 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
156.303 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година Километража 3327 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2008 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
нови комбајн за жито New Holland CX6.80 нови комбајн за жито New Holland CX6.80 нови комбајн за жито New Holland CX6.80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
79.737 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2333 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
173.547 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 25 м
Година 2012 Километража 1942 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
239.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1160 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1830 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
290.000 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
299.500 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2560 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1160 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
330.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 660 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1495 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
419.500 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 360 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.700 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 2187 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
нови комбајн за жито New Holland CX5.80 нови комбајн за жито New Holland CX5.80 нови комбајн за жито New Holland CX5.80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 02/2023 Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи