Филтри -

Комбајни CAT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Комбајни CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2009 Километража 3372 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
62.883 US$ EUR ≈ 58.850 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража 4522 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 3906 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis

Други марки во делот "Комбајни"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 638 м/ч Сила
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 1995 Километража Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Силажен комбајн
Година 1986 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Силажен комбајн
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Силажен комбајн
Година 1999 Километража 3522 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
79.087 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 4495 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor
2
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 737 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
259.500 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 640 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
288.064 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 435 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
307.415 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 950 e5
1
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн 8500i силажен комбајн 8500i
2
Контактирајте го продавачот
469.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2023 Километража 431 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
309.710 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи