Филтри -

Комбајни Case IH

Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

224 огласа: Комбајни Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
233.900 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
383.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2007 Километража 2549 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2008 Километража 3235 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
комбајн за жито Case IH 2166 комбајн за жито Case IH 2166
2
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1997 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.620 € PLN 105.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 2905 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2752 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.160 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7300 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2004 Километража 2337 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 146 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 13 м
Година 2019 Километража 1260 м/ч Сила
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.190 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³
Година 2008 Километража 8900 м/ч Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.640 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.4 м³ Ширина на опфаќање 10.67 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
135.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2016 Километража 3282 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.180 € BYN 78.810 BYN
Силажен комбајн
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1753 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
227.731 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
280.810 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Case IH 7130 комбајн за жито Case IH 7130 комбајн за жито Case IH 7130
3
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2014 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се