Филтри -

Комбајни Case IH од Европа

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

74 огласа: Комбајни Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
213.269 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.850 €
Силажен комбајн
Година 1998 Километража 1710 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2016 Километража 3282 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м
Година 2009 Километража 4644 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 2375 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.4 м³ Ширина на опфаќање 10.67 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
190.978 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 391 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
199.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2017 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
329.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.680 € PLN 105.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 2905 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2752 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 146 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 13 м
Година 2019 Километража 1260 м/ч Сила
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1753 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
227.731 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
280.810 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 35 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.650 € PLN 190.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1998 Километража Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2007 Километража 2549 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи