Филтри -

Комбајни Case IH од Романија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни Case IH од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
148.999 €
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 1950 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara

Други марки во делот "Комбајни од Романија"

Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Ardud
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1465 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
169.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
комбајн за жито John Deere T560 HM
1
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2015 Километража 3580 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 968 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
167.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2018 Километража 1609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 2008 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија
комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 1985 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Година 1990 Километража Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи