Филтри -

Комбајни Claas

Резултати од пребарување: 1284 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1284 огласа: Комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5620 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Работна брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5621 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
52.816 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3660 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3512 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine комбајн за жито Claas tucano 430 getreidemaschine
3
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 1405 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
143.194 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1460 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
219.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2929 м/ч Сила
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
367.417 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 405 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 1125 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
комбајн за жито Claas LEXION 480 (без пробега по Украине)
1
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 1998 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 2420 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 3350 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 3010 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.410 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1539 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 890 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 1130 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.3 м Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1284 огласа
Прикажи