Филтри -

Комбајни Claas од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Комбајни Claas од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 710 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
114.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2009 Километража 4487 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
174.916 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 5670 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 6388 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
205.310 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1516 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи