Филтри -

Комбајни Claas од Данска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Комбајни Claas од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
288.064 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 435 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
комбајн за жито Claas Dominator 98VX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
147.310 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Данска, Dk-9700 Brønderslev
комбајн за жито Claas Lexion 780
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1700 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 81.630 € DKK 609.000 DKK
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.49 м Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 24200 км Сила
Данска, Nordjylland
комбајн за жито Claas Dominator 108
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
91.093 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 3183 м/ч Сила
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
133.973 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.12 м
Година 2010 Километража 2229 м/ч Сила
Данска, Lintrup
комбајн за жито Claas Lexion 580
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1900 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Claas Dominator 96
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 3169 м/ч Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Claas Lexion 570
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи