Филтри -

Комбајни Claas од Германија

Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

393 огласа: Комбајни Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Силажен комбајн
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Силажен комбајн
Година 1999 Километража 3522 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 4495 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor
2
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 737 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 950 e5
1
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1110 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2006 Километража 3142 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
199.850 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2018 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 1408 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
нови комбајн за жито Claas LEXION 6900 + VARIO 930
1
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 627 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 930 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 89 м/ч Сила
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 202 м/ч Сила
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
410.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 1050 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1320 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
416.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
214.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1930 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1567 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 5190 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 393 огласа
Прикажи