Филтри -

Комбајни Claas од Полска

Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

176 огласа: Комбајни Claas од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
52.816 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3660 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
143.194 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1460 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.770 € PLN 382.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2004 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2004 Километража 3167 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
52.880 € PLN 225.000 PLN
Друг комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
143.400 € PLN 610.000 PLN
Друг комбајн
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2017 Километража 1460 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
211.300 € PLN 899.000 PLN
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1530 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
65.100 € PLN 277.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
76.380 € PLN 325.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3326 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн Claas Jaguar 900 силажен комбајн Claas Jaguar 900 силажен комбајн Claas Jaguar 900
3
Контактирајте го продавачот
63.220 € PLN 269.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2004 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
34.780 € PLN 148.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
91.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2012 Километража 2087 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
173.900 € PLN 740.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1943 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година 2012 Километража 2268 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2002 Километража 3100 м/ч Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 1251 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
73.540 € PLN 313.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Lubrza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 42 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2009 Километража 2730 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
196.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12 м
Година 2013 Километража 3344 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
55.230 € PLN 235.000 PLN
Комбајн за жито
Година 09/1996 Километража Сила
Полска, Oława
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 176 огласа
Прикажи