Филтри -

Комбајни Claas од Украина

Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

376 огласа: Комбајни Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2016 Километража 2969 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2014 Километража 2063 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2230 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5620 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража 5049 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2428 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2004 Километража 2796 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
комбајн за жито Claas Lexion 560 комбајн за жито Claas Lexion 560 комбајн за жито Claas Lexion 560
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2017 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
комбајн за жито Claas Tucano 320 комбајн за жито Claas Tucano 320
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010 Километража 4720 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
99.999 US$ EUR ≈ 93.580 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 5900 м/ч Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2011 Километража 7700 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 2353 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
97.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2006 Километража 3439 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5621 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Комбајн за жито
Работна брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
199.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 2265 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
189.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1182 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2012 Километража 1720 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи