Филтри -

Комбајни Deutz-Fahr од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

15 огласа: Комбајни Deutz-Fahr од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Комбајн за жито
Година 1985 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2007 Километража 2886 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 3471 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.5 м
Година 2014 Километража 1456 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
38.026 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1998 Километража 3276 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1983 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи