Филтри -

Комбајни Deutz-Fahr од Хрватска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Комбајни Deutz-Fahr од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1993 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci

Other makes in the section "Комбајни од Хрватска"

Контактирајте го продавачот
69.000 €
Комбајн за жито
Година 04/2012 Километража 2265 м/ч Сила
Хрватска, Biljevec
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
55.300 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2002 Километража Сила
Хрватска, Rovišće
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи