Филтри -

Комбајни Deutz-Fahr од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Комбајни Deutz-Fahr од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови комбајн за жито Deutz-Fahr C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
228.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja

Other makes in the section "Комбајни од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
157.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
157.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
262.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3745 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
76.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3264 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
624.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража 218 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
282.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3745 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи