Филтри -

Комбајни Fendt од Европа

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

82 огласа: Комбајни Fendt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 757 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
силажен комбајн Fendt 8300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Fendt 6300 sælges i dele/for spareparts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 51 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража 3299 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 1168 м/ч Сила
Германија, Buttelstedt
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
121.540 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
105.042 €
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 288 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
196.500 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 1180 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2003 Километража 3455 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 1761 м/ч Сила
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 1 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1283 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
43.450 € PLN 190.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи