Филтри -

Комбајни Fendt од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Комбајни Fendt од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
80.700 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 2980 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
56.380 € PLN 239.900 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2015 Километража 230 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
49.350 € PLN 210.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Legnica
Контактирајте го продавачот
65.570 € PLN 279.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 832 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
51.700 € PLN 220.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
82.240 € PLN 350.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Drzewce
Контактирајте го продавачот
123.400 € PLN 525.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 430 м/ч Сила
Полска, Lubowidz
Контактирајте го продавачот
40.660 € PLN 173.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2003 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
49.590 € PLN 211.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи