Филтри -

Комбајни Grimme од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни Grimme од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
36.340 € PLN 155.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Inwrocław
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2020 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2018 Километража Сила
Полска, Mała Wieś
Контактирајте го продавачот
128.000 € PLN 546.000 PLN
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се