Филтри -

Комбајни Holmer

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

48 огласа: Комбајни Holmer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2840 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 32 км/ч
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 11800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2002 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за репка
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.180 €
Комбајн за репка
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 9.7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 3390 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ligota Wielka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3.3 м Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Комбајн за репка
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.050 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.430 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.200 €
Комбајн за репка
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
235.100 € GBP 200.000 GBP
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 972 м/ч Сила
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 8234 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи