Филтри -

Комбајни Holmer од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Комбајни Holmer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 20.640 € DKK 154.000 DKK
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3000 м
Година 2004 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wyszków
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 32 км/ч
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 11800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2002 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 9.7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 3390 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ligota Wielka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3.3 м Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
237.500 € GBP 200.000 GBP
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 972 м/ч Сила
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 8234 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 09/2017 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Šakiai
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Комбајн за репка
Година 2020 Километража 4522 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2023 Километража 655 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017 комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Classic Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2022 Километража 1325 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 4205 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 1995 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи