Филтри -

Комбајни Holmer од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

12 огласа: Комбајни Holmer од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 32 км/ч
Година 2010 Километража 7230 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража 11800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2002 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Комбајн за репка
Година 2020 Километража 4522 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2023 Километража 655 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2014 Километража 5430 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012 комбајн за репка Holmer Terra Felis 2 - 2012
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017 комбајн за репка Holmer RRL 200eco - 2017
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2017 Километража Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1999 Километража 4205 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи