Филтри -

Комбајни John Deere од Австрија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Комбајни John Deere од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, Eggendorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
479.880 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 21 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
379.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 210 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 2513 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
139.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2450 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
149.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2886 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
189.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 2178 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Силажен комбајн
Година 2002 Километража 2500 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
379.400 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 130 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
199.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Работна брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
94.900 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2003 Километража 1950 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
187.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Километража 3851 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи