Филтри -

Комбајни John Deere од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Комбајни John Deere од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Силажен комбајн
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито John Deere S780 комбајн за жито John Deere S780
2
Контактирајте го продавачот
475.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 395 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.740 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2001 Километража 6800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
134.000 US$ EUR ≈ 123.100 €
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 7100 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи