Филтри -

Комбајни John Deere од Бугарија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Комбајни John Deere од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2018 Километража 3611 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 366 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 4378 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 656 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 699 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража 667 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за памук
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 2050 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 4006 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 3315 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³
Година 2017 Километража 1846 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2009 Километража 4481 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1800 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2019 Километража 1728 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2757 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3313 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи