Филтри -

Комбајни John Deere од Литванија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Комбајни John Deere од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Комбајн за жито
Година 11/1991 Километража 2736 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2018 Километража 1145 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.600 €
Комбајн за жито
Година 1991 Километража 2616 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1450 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 3816 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
132.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2028 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2008 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 04/2011 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1996 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
777 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 2777 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2007 Километража 2782 м/ч Сила
Литванија, Osija
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2163 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2215 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2015 Километража 2348 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2012 Километража 2603 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2022 Километража 535 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2009 Километража 4314 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 2463 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2013 Километража 2833 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 2650 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2012 Километража 3192 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2010 Километража 3061 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³
Година 2011 Километража 2235 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи