Филтри -

Комбајни Krone од Германија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Комбајни Krone од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
силажен комбајн Krone BIG X 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 4955 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Силажен комбајн
Година 2022 Километража 315 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
59.381 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2005 Километража 4131 м/ч Сила
Германија, Regensburg
силажен комбајн Krone Big X 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 5456 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 3817 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 3306 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
320.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 550 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
59.800 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 3229 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
262.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
153.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3403 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
462.017 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 417 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 3242 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
159.500 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1770 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 3284 м/ч Сила
Германија, Harsum
силажен комбајн Krone BIGX 580
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 3366 м/ч Сила
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4695 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
72.471 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 4650 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
83.181 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 4850 м/ч Сила
Германија, Regensburg
силажен комбајн Krone BIG X 850/I 200281000
1
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Километража 5872 м/ч Сила
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 747 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
силажен комбајн Krone Big X 580
1
Контактирајте го продавачот
аукција 119.900 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1606 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
244.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1770 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи