Филтри -

Комбајни Massey Ferguson од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни Massey Ferguson од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 105 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Poniatowa
Контактирајте го продавачот
156.900 € PLN 669.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.230 € PLN 154.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
35.990 € PLN 153.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
90.260 € PLN 385.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
30.480 € PLN 130.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1498 м/ч Сила
Полска, Nakło nad Notecią
Контактирајте го продавачот
43.610 € PLN 186.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
67.600 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 1924 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се