Филтри -

Комбајни New Holland

Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

274 огласа: Комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 730 м/ч Сила
Италија, Rome
комбајн за жито New Holland CR980
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.888 US$ EUR ≈ 63.030 €
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 1247 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
комбајн за жито New Holland CX8060 комбајн за жито New Holland CX8060 комбајн за жито New Holland CX8060
3
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 2370 м/ч Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 1993 Километража 6860 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2011 Километража 2749 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 1986 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 1980 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 40.880 € DKK 305.000 DKK
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4362 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1600 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито New Holland CX8070 комбајн за жито New Holland CX8070 комбајн за жито New Holland CX8070
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2100 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Силажен комбајн
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Јапонија, Tomakomai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2013 Километража Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
15.820 €
Комбајн за жито
Година 1985 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
аукција 2.279 € DKK 17.000 DKK
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Комбајн за жито
Година 1993 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7 м
Година 2016 Километража 2199 м/ч Сила
Украина, Верхньодніпровськ
нови комбајн за жито New Holland CR1090
1
Контактирајте го продавачот
925.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи