Филтри -

Комбајни New Holland од Европа

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

195 огласа: Комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 7.238 € DKK 54.000 DKK
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2011 Километража 2313 м/ч Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1990 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 2014 Километража 4102 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 2015 Километража 3207 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 2014 Километража 3494 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година 2016 Километража 3206 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
359.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 04/2019 Километража 15 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 3386 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
силажен комбајн New Holland 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 1550S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland TF78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито New Holland 13"
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 3560 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
423.000 € PLN 1.850.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 2415 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
комбајн за жито New Holland cx 8050 siebkastenhangausgleich! ch maschine комбајн за жито New Holland cx 8050 siebkastenhangausgleich! ch maschine комбајн за жито New Holland cx 8050 siebkastenhangausgleich! ch maschine
3
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1470 м/ч Сила
Германија, Hamburg
аукција 9.048 € SEK 102.000 SEK
Комбајн за жито
Година 1983 Километража 22860 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 13.130 € SEK 148.000 SEK
Комбајн за жито
Година 2002 Километража 3095 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи