Филтри -

Комбајни New Holland од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Комбајни New Holland од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2016 Километража Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4348 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2019 Километража 2790 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
114.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
243.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2022 Километража 170 м/ч Сила
Франција, Fr-82004 Montauban
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи