Филтри -

Комбајни New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

74 огласа: Комбајни New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.820 €
Комбајн за жито
Година 1985 Километража 2050 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 1986 Километража 7700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 1980 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 2410 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
178.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1996 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2005 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 1532 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Комбајн за жито
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Силажен комбајн
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1537 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Друг комбајн
Година Километража Сила
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
435.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 917 м/ч Сила
Германија, Kunde
комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus комбајн за жито New Holland TF 78 Elektra Plus
3
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 195 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 3519 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
комбајн за жито New Holland cx 7.90 st5 zed allrad
1
Контактирајте го продавачот
289.950 €
Комбајн за жито
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се