Филтри -

Комбајни New Holland од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

14 огласа: Комбајни New Holland од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 3560 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1970 Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година Километража 157 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража 2642 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 5130 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 1
Година 01/2009 Километража 3592 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 1
Година 01/2007 Километража 5688 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 3386 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи