Филтри -

Комбајни New Holland од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Комбајни New Holland од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
силажен комбајн New Holland 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.32 м
Година 2011 Километража 2749 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2012 Километража 3068 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.59 м
Година 2018 Километража 440 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2018 Километража 1624 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2004 Километража 2828 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи