Филтри -

Комбајни New Holland од Литванија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Комбајни New Holland од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2010 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Комбајн за жито
Година 1991 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Комбајн за жито
Година 11/1993 Километража Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 04/2019 Километража 1255 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
168.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8.5 м
Година 2023 Километража 174 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
158.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2016 Километража 1988 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2013 Километража 2076 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 21 км/ч
Година 2013 Километража 2535 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 06/1995 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2000 Километража Сила
Литванија, Panevėžys
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи