Филтри -

Комбајни New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Комбајни New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
82.550 € PLN 352.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
77.390 € PLN 330.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м Висина за истовар 4 м Капацитет 21 т/ч Работна брзина 7 км/ч Брзина 28 км/ч
Година 2006 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1990 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
70.120 € PLN 299.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3798 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
65.430 € PLN 279.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3433 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
39.750 € PLN 169.500 PLN
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
46,90 € PLN 200 PLN
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.09 м
Година 2008 Километража 2554 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1992 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
121.900 € PLN 519.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
220 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Grajewo
нови комбајн за жито New Holland TC5.90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
93.790 € PLN 399.900 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łańcut
Контактирајте го продавачот
112.600 € PLN 480.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1583 м/ч Сила
Полска, Śrem
Контактирајте го продавачот
36.350 € PLN 155.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 32 км/ч
Година 1997 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
43.390 € PLN 185.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
102.000 € PLN 435.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2039 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2015 Километража 1770 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
67.780 € PLN 289.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
433.900 € PLN 1.850.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Капацитет 65 т/ч
Година 2023 Километража 250 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
72.700 € PLN 310.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2654 м/ч Сила
Полска, Kutno
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи